3..2..1 FRESSO

Poznaj markę Fresso

Obecnie rynek stawia producentom coraz większe wymagania, kluczową kwestią staje się wysoka jakość oferowanych produktów. Wielu Klientów szukało wyjątkowych, ekskluzywnych odświeżaczy powietrza a my postanowiliśmy odpowiedzieć na to zapotrzebowanie.

Tak powstało Fresso. Z dumą i satysfakcją możemy zaprezentować Państwu odświeżacze zapachowe, zdecydowanie inne od obecnych na rynku. Zadowolenie Klientów to dla nas sprawa priorytetowa.

Profesjonalizm

Gwarancja jakości

Używamy tylko sprawdzonych składników, spełniających surowe normy IFRA. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy na każdym etapie powstawania odświeżaczy dbają o zachowanie najwyższych standardów.

Poddaliśmy badaniom ponad tysiąc kompozycji zapachowych. Wybraliśmy tylko te, które zaskakiwały, były trwałe i zostały wybrane w badaniach konsumenckich.

Fresso.

Co charakteryzuje naszą firmę?

Receptury naszych zapachów są rezultatem pracy znakomitych specjalistów, którzy wykorzystali do ich stworzenia unikalne i drogocenne składniki.

Flakonik o pojemności 50 ml zadziwi Cię swą wydajnością. Subtelny zapach, uzyskany po aplikacji 5 dawek perfum będzie utrzymywał się w Twoim samochodzie nawet do kilku dni !

Dynamiczny rozwój

Dostosowujemy się do bieżącej sytuacji. Chcemy aktywnie podążać za nowo powstającymi preferencjami i potrzebami

Zaangażowanie

Nasi partnerzy mogą liczyć na pełne zaangażowanie z naszej stronie.

Podejście

Profesjonalne podejście. Takie jak produkty Fresso

Polska firma

Polski Kapitał

Wszystkie nasze zapachy produkowane są w Polsce !

fresso
Dostosowanie

Dynamiczny rozwój

Dostosowujemy się do bieżącej sytuacji. Chcemy aktywnie podążać za nowo powstającymi preferencjami i potrzebami. Aktywnie wprowadzamy nowe produkty oraz rozszerzamy ofertę produktową.

Wyjątkowość

To coś więcej

Nasze produkty wyróżniają się eleganckim wyglądem, a także niepowtarzalną wonią, która jest stabilna, trwała i nie męczy, nawet przez wiele godzin użytkowania.

Poddaliśmy badaniom ponad tysiąc kompozycji zapachowych. Wybraliśmy tylko te, które zaskakiwały, były trwałe i zostały wybrane w badaniach konsumenckich.