Szczegóły współpracy

Oferta dla biznesu

Od samego początku na pierwszym miejscu stawiamy współpracę z naszymi Dystrybutorami wzajemnie wspierając się w dążeniu do sukcesu. Oferujemy darmowe, bogate pakiety marketingowe, których wartość sięga nawet 950 zł netto wspierając przy tym proces sprzedaży produktów Fresso.

Jesteśmy, również otwarci na współpracę podczas wydarzeń motoryzacyjnych, wystaw itp..

Profesjonalne podejście

Jak działamy

Nasze poziomy partnerstwa dostosowane są do każdej działalności. Niezależnie czy prowadzisz studio detailingu, sklep motoryzacyjny, myjnie lub sklep detailingowy. Współpracę z nami możesz rozpocząć już od zamówienia za kwotę 200 zł netto !

Skontaktuj się z nami
Zostań naszym dystrybutorem

Korzyści ze współpracy

Korzyści jest wiele. Przede wszystkim w swojej ofercie znajdziesz produkty, które pokochają Klienci. Nasze poziomy partnerstwa dostosowane są do każdej działalności. Niezależnie czy prowadzisz studio detailingu, sklep motoryzacyjny, myjnie lub sklep detailingowy. Współpracę z nami możesz rozpocząć już od zamówienia za kwotę 200 zł netto !

Dynamiczny rozwój

Dostosowujemy się do bieżącej sytuacji. Chcemy aktywnie podążać za nowo powstającymi preferencjami i potrzebami. Aktywnie wprowadzamy nowe produkty oraz rozszerzamy ofertę produktową.

Zaangażowanie

Nasi partnerzy mogą liczyć na pełne zaangażowanie z naszej strony

Gwarancja jakości

Wyselekcjonowane, starannie dobierane skladniki są gwarancją najwyższej jakości naszych produktów. Dzięki temu mamy pewność, że mamy dla Ciebie ofertę z górnej półki.

Car perfumes

Gwarancja jakości

Używamy tylko sprawdzonych składników, spełniających surowe normy IFRA. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, którzy na każdym etapie powstawania odświeżaczy dbają o zachowanie najwyższych standardów.

Poddaliśmy badaniom ponad tysiąc kompozycji zapachowych. Wybraliśmy tylko te, które zaskakiwały, były trwałe i zostały wybrane w badaniach konsumenckich.

Zostań dystrybutorem FRESSO

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy i zostań jednym z wielu dystrybutorów produktów Fresso.

Twoi klienci będą Ci wdzięczni za możliwość kupna naszych produktów, które wyróżniają się trwałością, stabilnością, zapachami.

Formularz kontaktowy

  Polska firma

  Polski Kapitał

  Wszystkie nasze zapachy produkowane są w Polsce !

  fresso
  Zobacz jak wyglądamy

  Sprawdź nas
  na Instagramie

  Obserwuj nas